Eskişehir Üreti-yorum Tiyatro Atölyesi

Eskişehir Üreti-yorum Tiyatro Atölyesi

16 Mart

Merhaba sevgili üretiyorumcular;
Atölye çalışmalarımızın hızla devam ettiği şu günlerde tiyatro atölyesi de çalışmalarına başladı ve oldukça hareketli bir şekilde devam ediyor.

Öncelikle ilk defa biraraya gelinen toplantıda haftalık toplanma günleri iki gün olarak belirlendi. Ayrıca bu dönem önüne hedef olarak stanislavski yöntemini koyan atölye kısa bir teorik bilgilenmeden sonra hareketli çalışmalarla devam etti.
Tiyatro atölyesinin çalışmalarını ilerleyen zamanlarda da paylaşmak dileğiyle…Herkese bol üretiyorumlu günler!

4 yorum

 1. payize

  merhaba ya görsel ekledik ama göremiyoruz haberde ne yapmamız gerekiyosa ilgilenen arkadaş bizi bilggilendirirse seviniriz

 2. DforDebian

  Eskişehirli Üreti-yorumculara selamlar!
  Yeni atölyeniz yine hepimizde sevinç yarattı arkadaşlar, tebrikler.

  Görsel ekleme konusunda ise yapmanız gereken:
  Yazıyı yazdığınız yerde “Yükle/Ekle” butonunun yanında “Görsel Ekle”ye tıklayıp buraya bilgisayarınızdan fotoğraf yükleyin. Yükleme işlemi sonlandığında bir pencere açılır. O pencerenin alt kısımlarında bir yerde “Yazıya ekle” diye bir link var, ona tıklarsanız fotoğrafınız yazı içerisinde görünür hale gelir. Basitçe böyle diyebiliriz.

  Hepinize İstanbul’dan çok çok sevgiler…

 3. payize

  tamam cok tesekkur ederiz. Eskisehir’ den tüm üretiyorumculara sevgiler!

 4. 3. fotoğrafta görüldüğü üzre çok sevinilmiş atölyenin kurulmasına anlaşılan:)) biz de sevindik öyle havaya zıpladık haberinizi alınca… Fotoğrafları ve bu haberi facebookda da görelim o zaman ne dersiniz…

Yorum yaz